Najnovšie inzeráty: 146

Kategorie: Taxi novinky

Obľúbené Bolt kolobežky už v týchto mestách na Slovensku neuvidíš. Spoločnosť sa rozhodla pokračovať len v piatich mestách

Obľúbené Bolt kolobežky už v týchto mestách na Slovensku neuvidíš. Spoločnosť sa rozhodla pokračovať len v piatich mestáchSpoločnosť Bolt oznámila, že na Slovensku redukuje počet miest, v ktorých si môžeš zajazdiť na známych zelených kolobežkách. Nová sezóna sa začne len v piatich mestách, a to v Bratislave, Nitre, Trnave, Trenčíne a v Piešťanoch.

„V ostatných mestách dočasne pozastavujeme ich prevádzku z rôznych dôvodov, jedným z nich je aj celková zmena stratégie spoločnosti Bolt v rámci strednej Európy,“ uviedol Peter Mesarč pre Dnes 24.

Známe zelené kolobežky tento rok neuvidíš v Banskej Bystrici, Bojniciach, Galante, Hlohovci, Holíči, Košiciach, Martine, Poprade, Prešove, Prievidzi, Zvolene a v Žiline.

„Rozhodne ostávame pôsobiť v Európe, veď len minulý rok počas hlavnej sezóny používatelia v Európe absolvovali na našich kolobežkách dvakrát viac jázd ako v predchádzajúcom roku. Kým v roku 2021 boli zelené kolobežky k dispozícii v 170 európskych mestách, teraz sú už v 260,“ dodal Mesarč.

Zdroj: https://news.refresher.sk/135018-Oblubene-Bolt-kolobezky-uz-v-tychto-mestach-na-Slovensku-neuvidis-Spolocnost-sa-rozhodla-pokracovat-len-v-piatich-mestach

print Formát pre tlač

Komentáre


Neboli pridané žiadne komentáre.