Najnovšie inzeráty: 113

Kategorie: Taxi novinky

Estónska spoločnosť na Slovensku s biznisom narazila. Končí s rýchlym rozvozom nákupov cez Bolt Market

Estónska spoločnosť na Slovensku s biznisom narazila. Končí s rýchlym rozvozom nákupov cez Bolt MarketMala to byť revolúcia v retailovom segmente. Objednáte si potraviny a behom pár minút ich vám kuriér prinesie priamo pred dvere.

Estónsky startup Bolt vlani na Slovensku spustil službu Bolt Market, ktorú zákazníci využívali prostredníctvom aplikácie. Necelý rok od spustenia firma ohlásila, že s touto službou končí. V aplikácii Boltu tak už zákazník túto službu bude hľadať márne.

Jej hlavnou výhodou bolo super rýchle doručenie tovaru. Zákazník si v aplikácii vo virtuálnom obchodnom dome vybral sortiment a za 15 minút ho mohol mať hneď k dispozícii. O rozvoz sa starali partnerskí kuriéri.

Koniec po necelom roku 

„V súčasnosti sme sa rozhodli, že z obchodných dôvodov nebudeme pokračovať v prevádzke Bolt Marketu v Slovenskej republike a budeme sa sústrediť na doručovanie hotových jedál,“ odpísalo na otázky denníka Pravda tlačové oddelenie.

Spoločnosť však nevylučuje, že v budúcnosti by sa mohla s touto službou opätovne vrátiť. V praxi to znamená, že zákazníci Boltu si posledné objednávky na doručenie potravín prostredníctvom aplikácie Bolt Food mohli zadať do 7. 9. 2022.

 

Bolt Market vyzeral v aplikácii ako online trhovisko, z ktorého si užívateľ mohol objednať kliknutím na ikonu požadovaného tovaru, pričom sa mu v aplikácii ukázal aj odhadovaný čas doručenia objednávky.

 

Viac na: https://ekonomika.pravda.sk/firmy-a-trhy/clanok/639885-estonska-spolocnost-na-slovensku-s-biznisom-narazila-konci-s-rychlim-rozvozom-nakupov-cez-bolt-market/

print Formát pre tlač

Komentáre


Neboli pridané žiadne komentáre.